Pampelišková káva z praženého kořene, 100g

251 

Katalogové číslo: 16990100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Víte, co je nejlepší? Že teď můžete mít kávu, aniž byste vzali do ruky jediné zrnko a aniž byste do sebe vpravili molekulu kofeinu. Připravíte ji totiž z pampelišky. Pražený kořen známé léčivky je libě nahořklý, lehce sladký a oříškový, navíc prospívá řadě tělesných pochodů. A co je naprostá bomba – nápoj z něj uděláte klidně v kávovaru nebo na filtru. Kdo má raději klasiku, zalije lžičku pampeliškového kafe horkou vodou. Tohle je zkrátka hit!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pampelišková káva z praženého kořene, 100g

Cena za Pampelišková káva z praženého kořene, 100g je 251 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Pampelišková káva z praženého kořene, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. Pampelišková káva z praženého kořene, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16990100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cascara a kávoviny - Podobné produkty: Pampelišková káva z praženého kořene, 250g, Pampelišková káva z praženého kořene, 50g, Pampelišková káva z praženého kořene, 500g, Cascara Kostarika, 1000g