PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 50g

98 

Katalogové číslo: 16340050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Panamská arabika z tamního nejstaršího a nejznámějšího kávového regionu zaujme profilem, v němž na plné, středně kyselé tělo navazují chutě citrusů a vlašských ořechů. Rodina Petersonů, která hospodaří na farmě Hacienda Esmeralda, se kávě věnuje s pečlivostí a láskou. Také proto je mikrolot sklizený z části malé plantáže tak unikátní. Chutí i příběhem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 50g

Cena za PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 50g je 98 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16340050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g, BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 500g, Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 250g, ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 500g