PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 250g

267 

Katalogové číslo: 16780250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Na Papuu Novou Guineu se cestuje za nádhernou přírodou, atraktivní kuchyní i tradičními obyvateli. A taky za kávou, která vyniká chutí tropického ovoce, čokolády a ořechů. Nejinak je tomu v případě této sorty v BIO kvalitě. Stoprocentní arabika vás potěší intenzivním aroma, střední kyselostí a vydatným tělem. Dopřejte si nespoutanost hornatého ostrova daleké Melanésie.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 250g

Cena za PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 250g je 267 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16780250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 50g, BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 250g, INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g