Pasta Dama Stella – 1kg

269 

Katalogové číslo: 8596157011096 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Pasta Dama Stella – 1kg –  potahovací a modelovací hmota s marcipánovou příchutí

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pasta Dama Stella – 1kg

Cena za Pasta Dama Stella – 1kg je 269 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Pasta Dama Stella – 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Pasta Dama Stella – 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157011096.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Pasta Dama - Podobné produkty: Pasta Dama – Rainbow Paste black – černá – 1kg, Pasta Dama TOP – 5kg, Pasta Dama TOP – 1kg, Pasta Dama TOP Special – 2,5kg