PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 250g

264 

Katalogové číslo: 16500250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Tunki je nádherný barevný pták žijící v lesích vysokých And. Není divu, že po něm farmáři z peruánského údolí Tambopata pojmenovali plantážní arabiku. Stejně jako je radost tunkiho vidět, je potěšením Tunki ochutnat. Sladkost mléčné čokolády, kterou oplývá, doplňuje jemné ovanutí limetky. Jako ptačí pírko je tato káva lehká, jako ptačí zpěv půvabná.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 250g

Cena za PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 250g je 264 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16500250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 250g, ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 50g, BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 250g