PODZIMNÍ ESPRESSO SMĚS – dárková dóza 300 g

425 

Katalogové číslo: 17140000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pro čas barev, které pomalu odnáší vítr… jsme připravili tuto limitovanou edici espresso směsi. Každá z tria prémiových arabik je pražena samostatně a zároveň s ohledem na souznění chutí jednotlivých káv. Výsledkem je kultivovaná romance, klidná, zralá a možná trochu zádumčivá. Hraje tóny sušeného ovoce, vlašských ořechů, karamelu a lehce pikantního koření. Stejně jako podzim.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PODZIMNÍ ESPRESSO SMĚS – dárková dóza 300 g

Cena za PODZIMNÍ ESPRESSO SMĚS – dárková dóza 300 g je 425 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PODZIMNÍ ESPRESSO SMĚS – dárková dóza 300 g dozvědět více informací?

Ano můžete. PODZIMNÍ ESPRESSO SMĚS – dárková dóza 300 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17140000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové sady - Podobné produkty: MIMOŘÁDNÉ MEXIKO – dárková dóza 300 g, ČERNÉ ZLATO Z PERU – dárková dóza 220 g, DELIKÁTNÍ PAPUA – dárková dóza 300 g, SLADKÁ KUBA – dárková dóza 300 g