PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g

294 

Katalogové číslo: 17130250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pro čas barev, které pomalu odnáší vítr… jsme připravili tuto limitovanou edici espresso směsi. Každá z tria prémiových arabik je pražena samostatně a zároveň s ohledem na souznění chutí jednotlivých káv. Výsledkem je kultivovaná romance, klidná, zralá a možná trochu zádumčivá. Hraje tóny sušeného ovoce, vlašských ořechů, karamelu a lehce pikantního koření. Stejně jako podzim.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g

Cena za PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g je 294 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17130250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sezónní espresso směsi - Podobné produkty: PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 50g, PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 100g, PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 1000g, PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g