ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 100g

127 

Katalogové číslo: 16740100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Plantážní robusta v BIO kvalitě se hodí pro chvíle, kdy potřebujete pořádnou dávku povzbuzení, nebo tehdy, když hodláte trochu experimentovat. V prvním případě ji připravte samostatně, ve druhém přimíchejte k některé z arabik. V šálku na vás vždy bude čekat nápoj sladce karamelový, lehce čokoládový a příjemně ovocný. Mexická robusta je vyvážená a chuťově bohatá.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 100g

Cena za ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 100g je 127 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16740100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: ROBUSTA BRAZÍLIE CONILLION zrnková káva, 50g, ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 1000g, Robusta Guatemala San Marcos – zrnková káva, 500g, ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 500g