ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 50g

60 

Katalogové číslo: 16760050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

O robustě se říká, že je drsnější a méně vrstevnatá. Až ochutnáte tu z tanzanského regionu Kagera, změníte názor. Je pravdou, že obsahuje více kofeinu než arabika, nicméně v lahodnosti a jemnosti si s ní nikterak nezadá. Ekologicky certifikovaná Robusta Tanzania Bukoba BIO vyniká chutí oříšků a čokolády, je příjemně krémová a středně sladká. Vřele doporučujeme k vyzkoušení.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 50g

Cena za ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 50g je 60 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16760050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 500g, INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g, EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 50g, ROBUSTA TANZANIA BUKOBA BIO – zrnková káva, 250g