Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 210 ml, tmavě šedý

375 

Katalogové číslo: 4449 Kategorie:

Popis

Šálek na kávu od značky Rocket Espresso v tmavě šedé barvě, vhodný pro servírování latte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 210 ml, tmavě šedý

Cena za Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 210 ml, tmavě šedý je 375 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 210 ml, tmavě šedý dozvědět více informací?

Ano můžete. Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 210 ml, tmavě šedý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4449.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: Aoomi Yoko Mug A 170 ml, Hario Coffee Server V60-02 700 ml, Aoomi Dust Mug 05 170 ml, Papírové kelímky 200 ml 50ks