RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 100g

187 

Katalogové číslo: 16330100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Většina rwandských plantáží je položena vysoko v horách a ta, ze které jsme přivezli mikrolot Rwanda Gisenyi FW A SCR 15+ Muteteli Rugamba, není výjimkou. Právě kopce, jejich klima a půda propůjčují zrnu jedinečnou chuť a aroma. V tomto případě vás čeká setkání s divokými květinami, zelenými jablky, citrusy a tmavými bobulemi. Farma v regionu Gisenyi pečuje o jedinečnou kávu se zvláštní pozorností.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 100g

Cena za RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 100g je 187 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16330100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 250g, NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 250g, RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g, BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 50g