RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g

108 

Katalogové číslo: 16330050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Většina rwandských plantáží je položena vysoko v horách a ta, ze které jsme přivezli mikrolot Rwanda Gisenyi FW A SCR 15+ Muteteli Rugamba, není výjimkou. Právě kopce, jejich klima a půda propůjčují zrnu jedinečnou chuť a aroma. V tomto případě vás čeká setkání s divokými květinami, zelenými jablky, citrusy a tmavými bobulemi. Farma v regionu Gisenyi pečuje o jedinečnou kávu se zvláštní pozorností.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g

Cena za RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g je 108 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16330050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: Nikaragua Los Altiplanos, odrůda Java Lavado BIO – Micro Lot, 1000g, Peru El Eden – Anaerobic Natural, 250g, ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 250g, Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 1000g