SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g

369 

Katalogové číslo: 16470500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Jestli máte rádi sladkou a slanou chuť v jednom, pak je tohle káva, kterou si nenechejte ujít. Jakostní, vymrazovaná a jemně ochucená, přesně pro ráno v přírodě nebo odpoledne u filmu. Rozpustná káva Slaný karamel rozpustí splín i lenošnost. Vlije vám do žil radost a energii. Vždyť je z mexického zrna plného slunce!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g

Cena za SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g je 369 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16470500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: VAJEČNÝ LIKÉR rozpustná káva, 100g, MALIBU rozpustná káva, 500g, CAPPUCCINO rozpustná káva, 1000g, ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g