Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků

139 

Značka: Bialetti

Popis

Balení obsahuje 3x náhradní gumové těsnění pro hliníkové moka konvičky Bialetti ve velikosti 6 šálků a současně 1x náhradní hliníkové sítko. Vnější průměr těsnění: 71 mmVnitřní průměr těsnění: 54 mm Upozornění na výjimku: toto těsnění pasuje i pro moka konvičku Bialetti Brikka na 4 šálky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků

Cena za Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků je 139 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363010412.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Bialetti New Venus Copper 6 šálků, Forever Prestige Radica Moka konvička 3 šálky, Bialetti Brikka 4 šálky, Moka konvice Kaffia 3 šálky hliník,Moka konvice Kaffia 3 šálky (Mocca)