Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků

179 

Značka: Bialetti

Popis

Balení obsahuje 1x náhradní silikonové těsnění pro nerezové moka konvičky Bialetti ve velikosti 10 šálků a současně 1x náhradní nerezové sítko. Vnější průměr těsnění: 86 mmVnitřní průměr těsnění: 69 mm Táto sada je oproti původní sadě 3 kusů těsnění kvalitnější, tedy s delší životností.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků

Cena za Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků je 179 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363005128.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Těsnění Kaffia nerezový kávovar 4 šálky,Těsnění Kaffia nerezový kávovar 4 šálky, Moka konvice Kaffia 9 šálků hliník,Moka konvice Kaffia 9 šálků (Mocca), Bialetti Moka Express 1 šálek červená, Bialetti New Moka Induction 6 šálků černá