Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek

49 

Značka: Kaffia

Popis

Balení obsahuje 1x náhradní gumové těsnění pro hliníkové moka konvičky Kaffia ve velikosti 1 šálek. Vnější průměr těsnění: 50 mmVnitřní průměr těsnění: 37 mm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek

Cena za Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek je 49 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 96d83de6e24a.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Těsnění Bialetti nerezový kávovar 4 šálky (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 4 šálky, Bialetti New Venus Copper 6 šálků, Bialetti Fiammetta 1 arktická zelená, Moka konvice Kaffia 2 šálky nerez,Moka konvice Kaffia 2 šálky nerez