Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků

49 

Značka: Kaffia

Popis

Balení obsahuje 1x náhradní gumové těsnění pro hliníkové moka konvičky Kaffia ve velikosti 9 šálků. Vnější průměr těsnění: 79 mmVnitřní průměr těsnění: 61 mm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků

Cena za Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků je 49 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 9 šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 13bc4f4ce947.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Bialetti New Venus 6 šálků, Forever Prestige Radica Moka konvička 3 šálky, Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (červená),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice červená, Bialetti Moka Elettrika Standard 2 porce