Timemore French Press dual filter 350 ml

1 025 

Katalogové číslo: 1259 Kategorie: ,
Značka: Timemore

Popis

Elegantní french press pro jednoduchou přípravu kávy. Káva z french pressu je rychlá a potěší všechny milovníky velkých hrnků plné voňavé kávy. Kávu do french pressu vybírejte spíše světleji praženou. French press je opravdu variabilní. Můžete ho používat také pro přípravu sypaného čaje nebo jen tak na vodu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore French Press dual filter 350 ml

Cena za Timemore French Press dual filter 350 ml je 1025 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore French Press dual filter 350 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore French Press dual filter 350 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1259.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Frenchpress 600ml Kaffia Gourmet nerez,French press 600ml Kaffia Gourmet nerez, Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 800ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 800ml, Hario Cafe Press Slim S 240 ml červený, Barista & Co Core Coffee Press Steel 350 ml stříbrný