Victoria Arduino Single Portafilter Nanotech s koženou rukojetí Adonis

5 324 

Katalogové číslo: 5134 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Kompletní jednoporcová filtrační páka určená pro kávovary Victoria Arduino typ Adonis. Šedá kožená rukojeť, povrchová úprava Nanotech, filtrační sítko pro jednu porci (7-9g).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Victoria Arduino Single Portafilter Nanotech s koženou rukojetí Adonis

Cena za Victoria Arduino Single Portafilter Nanotech s koženou rukojetí Adonis je 5324 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Victoria Arduino Single Portafilter Nanotech s koženou rukojetí Adonis dozvědět více informací?

Ano můžete. Victoria Arduino Single Portafilter Nanotech s koženou rukojetí Adonis – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5134.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější náhradní díly - Zapomeňte na staré a rozpadlé součástky - s našimi náhradními díly bude váš stroj zase jako nový! Podobné produkty: Nuova Simonelli Parní tryska Cool Touch KLVCT001, Victoria Arduino Double Portafilter Nanotech s koženou rukojetí Adonis, FMG 30g potravinářské mazivo, Haynes Lubri Film Plus