VIETNAM LAM DONG ARABICA G1 – zrnková káva, 50g

66 

Katalogové číslo: 16360050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Když budete chtít zachovat styl, připravte si tuhle čokoládově-ořechovou arabiku na filtru a s trochou kondenzovaného mléka. Takhle by si ji totiž dopřáli v její domovině, ve Vietnamu. Sklizeň z regionu Lam Dong ležící na jihu země vyniká dobře vyváženou, jemnou kyselinkou a celkově bohatým tělem. Arabiku pěstují tamní farmáři poměrně krátce, nicméně je třeba uznat, že pro ni mají mimořádný cit. Ochutnejte a dáte nám za pravdu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí VIETNAM LAM DONG ARABICA G1 – zrnková káva, 50g

Cena za VIETNAM LAM DONG ARABICA G1 – zrnková káva, 50g je 66 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o VIETNAM LAM DONG ARABICA G1 – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. VIETNAM LAM DONG ARABICA G1 – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16360050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 50g, BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva, 1000g, MEXICO ALTURA zrnková káva , 1000g