Wilton ColorSwirl Tri-Color – set 9ks

269 

Katalogové číslo: 0070896331380 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Wilton ColorSwirl Tri-Color – set na zdobení krémem

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Wilton ColorSwirl Tri-Color – set 9ks

Cena za Wilton ColorSwirl Tri-Color – set 9ks je 269 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Wilton ColorSwirl Tri-Color – set 9ks dozvědět více informací?

Ano můžete. Wilton ColorSwirl Tri-Color – set 9ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 0070896331380.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zdobící špičky - Wilton - Podobné produkty: Wilton set trezírovacích špiček – růže č.104 + lístek č.352 + květina č.224, Wilton Master Tip – sada zdobicích špiček 55, Wilton set trezírovacích špiček – košíkový výplet č.47 + tráva č.233, Wilton trezírovací špička -č.2A