Airbrush perleťová barva tekutá Fractal – Rose Gold (33 g)

199 

Katalogové číslo: 5999092903274 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Tekutá perleťová barva platinová, barva do airbrush, nebo-li fixírky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Airbrush perleťová barva tekutá Fractal – Rose Gold (33 g)

Cena za Airbrush perleťová barva tekutá Fractal – Rose Gold (33 g) je 199 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Airbrush perleťová barva tekutá Fractal – Rose Gold (33 g) dozvědět více informací?

Ano můžete. Airbrush perleťová barva tekutá Fractal – Rose Gold (33 g) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5999092903274.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Airbrush barvy - Podobné produkty: Sada airbrush barev Fractal – teplé 6ks 100ml, Airbrush perleťová barva tekutá Food Colours Gold (20 ml) Zlatá, Airbrush perleťová barva tekutá Fractal – Satin Silver (33 g), Sada airbrush barev Fractal – studené 6ks 100ml