Nejoblíbenější moka konvička

Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno.

Jak vybrat Moka konvičku

Moka konvička je jednou z nejoblíbenějších kávových přístrojů. Pokud zvažujete koupi této konvičky, měli byste vzít v úvahu několik faktorů. Prvním faktorem je velikost konvičky. Pokud plánujete připravovat kávu pro více lidí, měla by být konvička větší. Dále se zaměřte na materiál konvičky. Nejčastěji se používá hliník, ale existují i konvičky z nerezové oceli či mědi. Posledním faktorem je cena. Konvičky se liší nejen velikostí a materiálem, ale také cenou. Vyberte si konvičku, která bude splňovat vaše potřeby a zároveň bude cenově dostupná.

Jak používat Moka konvičku

Použití Moka konvičky není složité. Nejprve naplňte spodní část konvičky vodou a vložte do ní kávovou náplň. Poté připevněte horní část konvičky a postavte ji na sporák. Po chvíli se začne káva vařit a stoupat nahoru do horní části konvičky. Jakmile se káva dostane do horní části, je připravena k podávání. Pamatujte si, že kávu z Moka konvičky nevařte příliš dlouho, aby nebyla příliš hořká. Pokud chcete kávu s mlékem, můžete ji přidat po uvaření. Moka konvička je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí připravit kávu rychle a snadno doma.