Zrnková káva na espresso

Zrnková káva na espresso – chuťový zážitek plný intenzity a aroma. Ponořte se do světa kávy s nejlepšími zrnky z celého světa a užijte si dokonalou kávovou chuť v každé šálku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek z kávy.

Jak vybrat zrnkovou kávu na espresso

Pokud chcete vychutnat si skvělou šálek espresso, je důležité vybrat správnou zrnkovou kávu. Nejlepší káva pro espresso by měla být tmavě pražená s bohatou a plnou chutí. Pokud si chcete být jisti kvalitou kávy, vyberte značku, která používá arabiku z nejlepších zdrojů. Můžete také zvážit koupi kávy v malých dávkách, abyste mohli vyzkoušet několik druhů a najít si tu svou oblíbenou.

Jak používat zrnkovou kávu na espresso

Pokud máte doma kávovar na espresso, použití zrnkové kávy je velmi jednoduché. Nejprve si dejte pozor, abyste měli čerstvě namletou kávu. Přibližně 7 gramů kávy by mělo stačit na jednu porci. Ujistěte se, že je káva správně namletá - příliš hrubě namletá káva bude mít slabou chuť, zatímco příliš jemně namletá káva bude nadměrně hořká. Poté kávu vložte do košíčku a pečlivě ji stlačte. Nalijte horkou vodu a nechte kávu připravit. Vychutnejte si šálek skvělého espresso!