Aoomi Yoko Small Plate

595 

Katalogové číslo: 3683 Kategorie:
Značka: Aoomi

Popis

Malý talíř o průměru 20 cm.

Kolekce YOKO byla vyrobena a ručně glazována ve Slezsku (Polsko). Každý kus z vysoce pálené kameniny. Vzhledem k jejich ruční výrobě nejsou žádné dva výrobky stejné.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Aoomi Yoko Small Plate

Cena za Aoomi Yoko Small Plate je 595 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Aoomi Yoko Small Plate dozvědět více informací?

Ano můžete. Aoomi Yoko Small Plate – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3683.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: Loveramics Bond – Sugar and Creamer + Spoon Set – Denim, G. Benedikt Lifestyle Mlékovka 10cl použitá, Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový, G. Benedikt Melodie 320 ml šálek a podšálek