ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 1000g

728 

Katalogové číslo: 15091000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Patříte-li k milovníkům amerických pochutin, pak rozhodně sáhněte po kávě s chutí arašídového másla. Sladká slanost a typické tóny populárních buráků se vám zalíbí hned v prvním doušku. Stojí za zmínku, že arašídy nejsou ořechy a že je neobjevili novodobí zemědělci, ale dávní Aztékové. Ročně se jich na světě urodí kolem 44 milionů tun.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 1000g

Cena za ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 1000g je 728 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15091000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva ochucená 100% Arabica - Podobné produkty: SKOŘICOVÁ zrnková káva, 100g, SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 50g, ČOKOLÁDOVO – MÁTOVÁ zrnková káva, 1000g, MALIBU zrnková káva, 500g