Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá

140 900 

Katalogové číslo: 357-463 Kategorie:
Značka: Ascaso

Popis

Pákový kávovar obsahující dvě hlavy a stejný počet parních trysek pro dokonalou pěnu je neodmyslitelný společník do větších provozoven. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá

Cena za Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá je 140900 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá dozvědět více informací?

Ano můžete. Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 357-463.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Nuova Simonelli Appia Life 2GR S Barva Červená, Nuova Simonelli Appia Life 2GR V Barva Bílá, Victoria Arduino 388 Black Eagle T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá, Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Bílá