Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá

140 900 

Katalogové číslo: 357-463 Kategorie:
Značka: Ascaso

Popis

Pákový kávovar obsahující dvě hlavy a stejný počet parních trysek pro dokonalou pěnu je neodmyslitelný společník do větších provozoven. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá

Cena za Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá je 140900 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá dozvědět více informací?

Ano můžete. Ascaso Barista T One Black 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 357-463.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino Venus Bar 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Mosazná, Victoria Arduino Adonis 3GR Dávkování Digit, Victoria Arduino 358 White Eagle T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Chromová, Victoria Arduino Black Eagle Maverick T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Stříbrná