Ascaso Steel DUO PID White&Wood

45 141 

Katalogové číslo: 2843 Kategorie:
Značka: Ascaso

Popis

Pákový kávovar společnosti Ascaso DUO PID je výborný společník do Vašich domácností, hodí se ovšem i do kanceláří a menších provozů. Nabízí užitečné vlastnosti v podobě teplotní stability s PID regulací, kvalitní materiál a kávovar má navíc dva termobloky. Připravte si lahodné cappuccino i u vás doma nebo v práci.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ascaso Steel DUO PID White&Wood

Cena za Ascaso Steel DUO PID White&Wood je 45141 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ascaso Steel DUO PID White&Wood dozvědět více informací?

Ano můžete. Ascaso Steel DUO PID White&Wood – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2843.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí pákové kávovary - Vychutnejte si dokonalou kávu přímo v pohodlí vašeho domova s našimi pákovými kávovary! Tyto elegantní stroje nejenže vypadají skvěle, ale také vám umožní připravit si kávu přesně podle vašich představ. Od klasického espressa až po lahodné cappuccino, s těmito kávovary si užijete dokonalou chuť a aroma každé šálku kávy. Podobné produkty: Bezzera Mitica R, Flair Neo Espresso Barva Bílá, Bezzera Duo DE, Rocket Espresso Appartamento Black/White