Ascaso Steel UNO PID White&Wood

39 653 

Katalogové číslo: 2844 Kategorie:
Značka: Ascaso

Popis

Hledáte do své domácnosti nebo kanceláře robustní profesionální pákový kávovar, který vydrží téměř vše? Chcete po kávovaru tepelnou stabilitu s PID regulací, silnou páru, kvalitní materiál a stačí vám kávovar s jedním termoblokem? S kávovarem Ascaso Steel UNO PID Black&Wood rozhodně nešlápnete vedle.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ascaso Steel UNO PID White&Wood

Cena za Ascaso Steel UNO PID White&Wood je 39653 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ascaso Steel UNO PID White&Wood dozvědět více informací?

Ano můžete. Ascaso Steel UNO PID White&Wood – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2844.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí pákové kávovary - Vychutnejte si dokonalou kávu přímo v pohodlí vašeho domova s našimi pákovými kávovary! Tyto elegantní stroje nejenže vypadají skvěle, ale také vám umožní připravit si kávu přesně podle vašich představ. Od klasického espressa až po lahodné cappuccino, s těmito kávovary si užijete dokonalou chuť a aroma každé šálku kávy. Podobné produkty: Bezzera Duo MN, Rocket Espresso R NINE ONE, Lelit Kate PL82T, Victoria Arduino Eagle One Prima White