Asobu Cafe Compact 380 ml černý

649 

Katalogové číslo: 3685 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu je cestovní hrnek s vakuovou izolací o objemu 380 ml. Je praktický, odolný a udržuje teplotu nápoje po celé hodiny! 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Cafe Compact 380 ml černý

Cena za Asobu Cafe Compact 380 ml černý je 649 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Cafe Compact 380 ml černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Cafe Compact 380 ml černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3685.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší cestovní hrnky na kávu - Vydejte se na cesty s chutí! S našimi cestovními hrnky na kávu si můžete užít oblíbenou kávu kdekoliv a kdykoliv. Stylový design a praktické provedení zaručují, že vaše káva bude vždy horká a připravená k pití. Vyberte si z naší široké nabídky a vyražte na dobrodružství s chutí! Podobné produkty: KeepCup Brew Cork Saskatoon XS 177 ml, KeepCup Brew Cork Saskatoon M 340 ml, KeepCup Brew Qahwa S 227 ml, Huskee Charcoal 240ml