Asobu Cafe Compact 380 ml modrý

649 

Katalogové číslo: 5271 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu je cestovní hrnek s vakuovou izolací o objemu 380 ml. Je praktický, odolný a udržuje teplotu nápoje po celé hodiny! 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Cafe Compact 380 ml modrý

Cena za Asobu Cafe Compact 380 ml modrý je 649 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Cafe Compact 380 ml modrý dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Cafe Compact 380 ml modrý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5271.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší cestovní hrnky na kávu - Vydejte se na cesty s chutí! S našimi cestovními hrnky na kávu si můžete užít oblíbenou kávu kdekoliv a kdykoliv. Stylový design a praktické provedení zaručují, že vaše káva bude vždy horká a připravená k pití. Vyberte si z naší široké nabídky a vyražte na dobrodružství s chutí! Podobné produkty: KeepCup Original Clear Daybreak M 340 ml, KeepCup Original Caladium SiX 177 ml, KeepCup Original Dracaena SiX 177 ml, KeepCup Brew Cork Daybreak M 340 ml