Asobu Diva Cup 450 ml růžová

719 

Katalogové číslo: 3690 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu Diva je cestovní hrnek s vakuovou izolací o objemu 450 ml. Mezi jeho mnohé přednosti patří moderní, elegantní design, dvojitý zámek víčka a udržení teploty tekutiny po dlouhou dobu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Diva Cup 450 ml růžová

Cena za Asobu Diva Cup 450 ml růžová je 719 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Diva Cup 450 ml růžová dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Diva Cup 450 ml růžová – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3690.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Asobu Orb Bottle 420 ml žlutá, MiiR Growler White 950 ml, Asobu Orb Bottle 420 ml stříbrná, Keepcup Kit Thermal Nitro M 340 ml