Asobu Le Baton 500 ml stříbrná

670 

Katalogové číslo: 3703 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu Le Baton je vakuově izolovaná cestovní láhev o objemu 500 ml. Je elegantní, praktická, odolná a udržuje teplotu nápoje po celé hodiny! Vezměte si své oblíbené nápoje, kamkoli budete chtít!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Le Baton 500 ml stříbrná

Cena za Asobu Le Baton 500 ml stříbrná je 670 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Le Baton 500 ml stříbrná dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Le Baton 500 ml stříbrná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3703.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Kinto Travel Tumbler Black 500 ml černá, Frank Green Ceramic Neon Yellow Straw Lid 1000 ml, Keepcup Kit Thermal Nitro L 454 ml, Asobu Mini Hiker 355 ml bílá