Asobu Ultimate Coffee Mug 360 ml červený

560 

Katalogové číslo: 3716 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Hrnek Ultimate od Asobu kombinuje styl klasického hrnku s funkčností izolované láhve. Měděná podšívka, keramický vnitřní povlak a dvoustěnná vakuová izolace udržují teplotu nápoje po dlouhou dobu, do poslední kapky. Hrnek má také průhledné, odnímatelné víčko se snadným otevíráním a zavíráním. Hrnek není nepropustný – víčko chrání před vylitím, ale náustek není utěsněný.

Stylový, elegantní, praktický. Přesně takový by měl být váš izolovaný hrnek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Ultimate Coffee Mug 360 ml červený

Cena za Asobu Ultimate Coffee Mug 360 ml červený je 560 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Ultimate Coffee Mug 360 ml červený dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Ultimate Coffee Mug 360 ml červený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3716.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější cestovní hrnky na kávu - Vychutnej si svou oblíbenou kávu na cestách s našimi stylovými cestovními hrnky, které ti umožní mít vždycky u sebe svůj oblíbený nápoj. S našimi kvalitními a praktickými hrnky budeš moci vychutnat si svou kávu na cestách nebo v práci, a to bez ohledu na to, kde se právě nacházíš. Vyber… Podobné produkty: MiiR Camp Cup White 350 ml, MiiR Camp Cup Thousand Hills 350 ml, MiiR Camp Cup Spark 350 ml, Asobu Ultimate Coffee Mug 360 ml bílý