AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 100g

490 

Katalogové číslo: 14500100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Zeptejte se Australana na nejlepší kávu a ukáže vám cestu ke Skybury. Nádherný komplex s restaurací, barem a obchodem se všemi kávovými nezbytnosti má výhled na nekonečné plantáže kávovníků a Cairns Highlands. Šálek stejně skvostné kávy, jakou si užívají návštěvníci Skybury, si teď můžete vychutnat v pohodlí svého obýváku. Bude úžasně aromatická, plná vanilky, oříšků, kakaa a koření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 100g

Cena za AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 100g je 490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14500100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: MALAWI MZUZU – zrnková káva, 100g, KUBA ALTURA LAVADO EXCLUSIVE, 500g, TANZANIA AA KILIMANJARO RAINFOREST ALIANCE, 250g, GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 500g