Barista Space C3 Needle Tamper 58mm zlatý

1 720 

Katalogové číslo: 3732 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Jehlový tamper Barista Space 58 mm je nástroj, který zefektivní práci každého baristy. Jehlová základna rovnoměrně rozbíjí hrudky v portafiltru před tamponováním. To vede ke správné extrakci, zabraňuje kanalizování a zvyšuje opakovatelnost vašich espresso shotů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space C3 Needle Tamper 58mm zlatý

Cena za Barista Space C3 Needle Tamper 58mm zlatý je 1720 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space C3 Needle Tamper 58mm zlatý dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space C3 Needle Tamper 58mm zlatý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3732.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

WDT tool - WDT tool - nástroje, které vám umožní snadno a efektivně řešit problémy s vašimi webovými stránkami. S WDT nástroji se stanete mistrem svého webu! Podobné produkty: JoeFrex WDT Tool, Pesado WDT Clump Crusher Riga, Pesado WDT Clump Crusher Iris, Beater WDT Coffee Dispenser