Barista Space Dosing funnel 58 mm šedý

715 

Katalogové číslo: 3737 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Dávkovací trychtýř Barista Space pomáhá vést chaotickou mletou kávu přímo do koše portafiltru. Už žádná zbytečná káva!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space Dosing funnel 58 mm šedý

Cena za Barista Space Dosing funnel 58 mm šedý je 715 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space Dosing funnel 58 mm šedý dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space Dosing funnel 58 mm šedý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3737.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší dosing funnel - Dosing funnel je praktický pomocník pro všechny kávovary, který vám usnadní dávkování mleté kávy přesně podle vašich představ. S dosing funnel si už nikdy nebudete muset lámat hlavu, jestli máte správné množství kávy, a vaše káva bude vždy dokonale dávkovaná a připravená k okamžitému nálevu. Vyberte si ten nejlepší dosing… Podobné produkty: Eureka dávkovací kelímek, 45g, nerez