BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 100g

110 

Katalogové číslo: 16520100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Velký úspěch? Den z těch horších? Radost z procházky? Únava po práci? Pro všechny situace, jak je život přináší, je tady káva. Ta rozpustná navíc připravená rychlostí blesku a ve stovkách ochucených verzí. Belgické pralinky dodají vašim chvílím sladkost čokolády, hebkost smetany a svěžest ovoce. Co doušek, to jiná pralinka. Nechte se zlákat.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 100g

Cena za BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 100g je 110 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16520100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: OŘECHOVÁ rozpustná káva, 50g, FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 100g, BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 250g, FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 500g