Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 72 % BIO

180 

Katalogové číslo: 2174 Kategorie:
Značka: Blanxart

Popis

Blanxart Dominikánská Republika 72% BIO

72% hořká čokoláda s dominikánským kakaem.

Složení: Kakao, kakaové máslo, cukr, vanilka. Může obsahovat stopy mléka, ořechů a sóji.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 72 % BIO

Cena za Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 72 % BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 72 % BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 72 % BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2174.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová platební karta, Čokolandia Čokoládová sada – Podkova s koněm, Dárková krabička pralinek – Kuřátka 4 ks – Čokolandia, Čokoládový labrador – Čokolandia