Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 82 % BIO

180 

Katalogové číslo: 2176 Kategorie:
Značka: Blanxart

Popis

Blanxart Dominikánská Republika 89% BIO

82% Organická hořká čokoláda s dominikánským kakaem.

Složení: Kakao, kakaové máslo, cukr, vanilka.

Může obsahovat stopy mléka, ořechů a sóji.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 82 % BIO

Cena za Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 82 % BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 82 % BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Blanxart Dominikánská Republika Tmavá 82 % BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2176.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Georgia Ramon Bílá Zelené pistácie BIO, Čokolandia Honda – Čokoládový znak, Definite Chocolate Definite – Tmavá 100%, Čokolandia Čokoládová sada – Rybář č. 1