BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g

81 

Katalogové číslo: 00070050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Super jemná, mimořádně voňavá a sladce čokoládová. Káva z populární brazilské plantáže Fazenda da Lagoa (Farma u jezera) patří k nejvyhledávanějším na světě. Dozrává v náruči deštného pralesa, obklopena horami a křišťálovými jezery. Pražíme ji středně intenzivně, abychom uchovali její dokonalé hladké tělo a ovocné aroma.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g

Cena za BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g je 81 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 00070050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: Nikaragua Matagalpa Microlot – zrnková káva, 1000g, ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 100g, VÝCHODNÍ TIMOR – zrnková káva, 100g, ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 250g