Brewista Artisan Candy Purple 1,0 l

5 490 

Katalogové číslo: 5068 Kategorie:
Značka: Brewista

Popis

Brewista Artisan Gooseneck je speciální rychlovarná konvice s husím krkem, za pomocí které uvaříte tu nejlepší kávu. Spojuje v sobě funkčnost s elegantním designem. S objemem 1000ml vám připraví několik šálků na jedno zapnutí. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Brewista Artisan Candy Purple 1,0 l

Cena za Brewista Artisan Candy Purple 1,0 l je 5490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Brewista Artisan Candy Purple 1,0 l dozvědět více informací?

Ano můžete. Brewista Artisan Candy Purple 1,0 l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5068.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Rychlovarné konvice - V naší kategorii rychlovarných konvic najdete ty nejrychlejší a nejmodernější pomocníky pro přípravu vašeho oblíbeného nápoje během pár minut. Už nikdy nebudete muset čekat na vaše kafe či čaj, díky širokému výběru rychlovarných konvic v různých barvách a designech se navíc skvěle hodí do každé moderní kuchyně. Podobné produkty: Brewista Artisan Gooseneck 1l stříbrná, Brewista Artisan Gooseneck 1l černá, Fellow Stagg EKG elektrická konvice bílá, Hario V60 Buono elektrická konvice s termostatem 800 ml