BWT Termoláhev pro teplé a studené nápoje

690 

Katalogové číslo: 5347 Kategorie:
Značka: BWT

Popis

Láhev pro naplnění teplým či studeným nápojem v růžové barvě. Výrobek značky BWT udrží teplé nápoje horké po dobu 12 hodin a studené nápoje chladné po dobu 24 hodin. Vhodný pro cestování, sport a všední dny.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BWT Termoláhev pro teplé a studené nápoje

Cena za BWT Termoláhev pro teplé a studené nápoje je 690 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BWT Termoláhev pro teplé a studené nápoje dozvědět více informací?

Ano můžete. BWT Termoláhev pro teplé a studené nápoje – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5347.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Kinto Travel Tumbler Red 350 ml červená, Kinto Travel Tumbler Stainless Steel 350 ml nerez, Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml tyrkysová, Frank Green Ceramic Blushed Straw Lid 595 ml