Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm modrý

4 800 

Katalogové číslo: 4530 Kategorie:

Popis

Tamper na kávu pro zdokonalení přípravy espressa.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm modrý

Cena za Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm modrý je 4800 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm modrý dozvědět více informací?

Ano můžete. Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm modrý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4530.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Heavy Tamper Classic Dub 57,5 mm, Heavy Tamper Classic Zebrano 50 mm, Heavy Tamper Classic Jatoba 58,4 mm, Motta Tamper 58 mm černý