ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA 34%, 100g

103 

Katalogové číslo: 17110100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Po bílé čokoládě se vždycky jen zapráší. Zvlášť, když obsahuje přírodní vanilku s plnotučným mlékem a speciálně, pokud je vyrobena z kvalitního ghanského kakaa. Přesně takové jsou tyto čokoládové čočky. Někdo je mlsá na procházce, jiný přihodí do kaše, další z nich vyrobí dezert. Vyberte si sami, co je vám nejmilejší, kvalitní bílá čokoláda nezklame.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA 34%, 100g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA 34%, 100g je 103 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA 34%, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA 34%, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17110100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČERVENÉ ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY 47,3% – červená čokoláda, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 64%, 500g, Čokoládové čočky El Salvador Origin 65%, 50g