Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 1000g

839 

Katalogové číslo: 17281000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Velmi lahodná je kombinace jemné bílé čokolády a pořádné porce jogurtu. Sladkou chuť totiž doplňuje lehká kyselkavost a výsledek působí atraktivně i neotřele. Bílé čokoládové čočky s jogurtem můžete přihodit do snídaňové kaše či rozpustit v horkém mléce. Naším tajným tipem je přibalit si krabičku s čočkami na výlet. V náročném terénu dodají energii a vykouzlí úsměv na rtech.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 1000g

Cena za Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 1000g je 839 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17281000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 50g