ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 500g

609 

Katalogové číslo: 09910500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

První pevnou čokoládovou tyčinku vyrobila v roce 1847 společnost JS Fry & Sons. A sláva té tmavé sladké radosti se začala hvězd dotýkat. Přidejte k ní koření, oříšky nebo ovoce, pochutnávejte si ráno, v poledne nebo večer… Čokoláda vás nikdy nezklame. O té z Ekvádoru to můžeme říct s čistým svědomím. Skoro 80 procent kakaa z ekvádorských stromů dá vašim dnům jas a kouzlo.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 500g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 500g je 609 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 09910500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY ARRIBA EKVÁDOR MLÉČNÁ 39%, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SVATÝ TOMÁŠ ORIGIN 72%, 1000g