ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU BAGUA NATIVO PERU 81%, 100g

152 

Katalogové číslo: 12350100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Existují dva druhy konzumentů čokolády. Jedni si užívají jakékoli druhy v jakémkoli množství a druzí pátrají po lahůdkách, specialitkách a vymazlenostech. Ať už patříte do té či oné skupiny, nenechejte si ujít peruánskou, 81procentní čokoládu Grand Cru Bagua Nativo. V prvním případě potěší exkluzivním chuťovým zážitkem, ve druhém pak vědomím, že se vám v ústech rozplývá autentický produkt prastaré odrůdy kakaovníku.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU BAGUA NATIVO PERU 81%, 100g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU BAGUA NATIVO PERU 81%, 100g je 152 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU BAGUA NATIVO PERU 81%, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU BAGUA NATIVO PERU 81%, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12350100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: Bílá čokoláda s lyofilizovanou maracujou, 1000g, Bílá čokoláda s lyofilizovanými borůvkami, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 50g, Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 500g