ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 250g

274 

Katalogové číslo: 12360250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Čokoláda byla donedávna pro obyvatele Ugandy malým zjevením. Natožpak čokoláda vlastní provenience. Už pár let je ale všechno jinak – místní pěstitelé kakaa a zpracovatelé kakaové hmoty se postarali o uvedení pravé ugandské čokolády na trh. Je výrazné chuti s lehkým dotekem koření, obsahuje plných 78 % kakaa a na jazyku se rozplývá neuvěřitelně dlouho. Zamíchejte si ji do mléka, přidejte do dezertů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 250g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 250g je 274 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12360250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 1000g, Mléčná čokoláda s kávou, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TRINIDAD ORIGIN HOŘKÁ 72%, 50g, Bílá čokoláda s lyofilizovanými borůvkami, 1000g