ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 50g

73 

Katalogové číslo: 15770050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Žádný recept na poctivý nugát se neobejde bez čokolády, ořechů a másla. Přesně tyhle ingredience obsahují čokoládové čočky Nugát vyrobené podle tradiční italské receptury, která zvláště oříšky nešetří. Luxusní varianta čokolády vhodné k přípravě nápojů, cukrovinek nebo dezertů vám učaruje na první ochutnání. Díky kvalitním surovinám, pečlivé přípravě, správnému skladování a balení s láskou ke všemu dobrému.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 50g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 50g je 73 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15770050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY MADAGASKAR ORIGIN 69,4%, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU BAGUA NATIVO PERU 81%, 1000g